Hosting tańszy o 90% w nowej ofercie 2BE.pl

Marka 2BE.pl prezentuje nowe oblicze usług hostingowych. Konta otrzymały większe parametry i zestaw usług dodatkowych, przydatnych przy promowaniu strony w sieci. Odświeżeniu oferty towarzyszy duża obniżka cen, trwająca do połowy kwietnia.

Promocja objęła dwa pakiety hostingowe, dostępne w ofercie 2BE.pl. Cena aktywacji Pakietu Żółtego w pierwszym roku wynosi 25 zł netto, czyli 10% pierwotnej ceny. Za Pakiet Czerwony, przeznaczony dla bardziej rozbudowanych stron, trzeba zapłacić 55 zł netto.

promocja_2BE

Oferta promocyjna jest jednym z elementów odświeżenia marki przez właściciela – Grupę Adweb. Z początkiem roku marka 2BE.pl zyskała nową identyfikację wizualną i stronę internetową, przystosowaną do urządzeń mobilnych. Ofertę poszerzono o certyfikaty SSL i nowe domeny internetowe. Zmianie uległ charakter i funkcja hostingu, oferowanego przez 2BE.pl.

[pullquote type=”right”]Za Pakiet Czerwony, przeznaczony dla bardziej rozbudowanych stron, trzeba zapłacić 55 zł netto.[/pullquote]W miejsce dotychczasowych kont hostingowych wprowadziliśmy dwa pakiety – komentuje Katarzyna Gruszecka-Kara, marketing manager Grupy Adweb. Zmiana nie ogranicza się jednak do nowych nazw i zwiększenia parametrów. Kupując jeden z pakietów klient otrzymuje zestaw usług, ułatwiających uruchomienie i wypromowanie strony internetowej. Miejsce na serwerze jest tylko jednym z wielu elementów pakietu.

Wśród usług dodatkowych, klienci 2BE.pl mogą skorzystać z kuponu Google Adwords o wartości 250 zł, uruchomić sklep na platformie iStore lub zabezpieczyć swój komputer oprogramowaniem antywirusowym G Data w specjalnej cenie. Lista dodatków do hostingu jest stale powiększana i dostępna na stronie 2BE.pl.

Obniżka cen hostingu jest aktualna do poniedziałku 14 kwietnia 2014. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Więcej informacji i regulamin promocji są dostępne na stronie w zakładce Promocje. Tam również można rozpocząć 14-dniowy bezpłatny okres testowy wybranego pakietu hostingowego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top