Hotele w internecie tańsze nawet o 55%

Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl uruchomiło serwis Hotele24.pl w którym można zarezerwować nocleg nawet o 55% taniej niż bezpośrednio w hotelu.

Hotele24.pl to kolejne przedsięwzięcie Travelplanet.pl. Firma prowadzi sprzedaż wycieczek zagranicznych za pośrednictwem swojego serwisu travelplanet.pl oraz biletów lotniczych w Aero.pl. Spółka niedawno wydzieliła sprzedaż bonów turystycznych pod marką TravelPass.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych nowych przedsięwzięć powiedział Jakub Mazur – dyrektor marketingu Travelplanet.pl. Dowodem na to są wyniki naszego serwisu Aero.pl, który jest wiodący w swoim segmencie w Polsce, co potwierdzają niezależne źródła informacji.

Hotele24.pl oferuje klientom możliwość rezerwacji pokoi hotelowych w Polsce 24 godziny na dobę w cenie nawet do 55% niższej niż bezpośrednio w recepcji. Przykładowo pokój dwuosobowy ze śniadaniem w luksusowym hotelu pięciogwiazdkowym w Warszawie można zakupić już za 250 zł, podczas gdy standardowa cena to około 600zł.

Jeszcze w styczniu Hotele24.pl zostaną uzupełnione o wyszukiwarkę hoteli za granicą. Jako pierwsi w Polsce zaproponujemy klientom możliwość wyszukania oferty w oparciu o zintegrowane systemy hotelowe największych dostawców na świecie – podsumowuje Jakub Mazur.

http://www.hotele24.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry