Hotele w internecie tańsze nawet o 55%

Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl uruchomiło serwis Hotele24.pl w którym można zarezerwować nocleg nawet o 55% taniej niż bezpośrednio w hotelu.

Hotele24.pl to kolejne przedsięwzięcie Travelplanet.pl. Firma prowadzi sprzedaż wycieczek zagranicznych za pośrednictwem swojego serwisu travelplanet.pl oraz biletów lotniczych w Aero.pl. Spółka niedawno wydzieliła sprzedaż bonów turystycznych pod marką TravelPass.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych nowych przedsięwzięć powiedział Jakub Mazur – dyrektor marketingu Travelplanet.pl. Dowodem na to są wyniki naszego serwisu Aero.pl, który jest wiodący w swoim segmencie w Polsce, co potwierdzają niezależne źródła informacji.

Hotele24.pl oferuje klientom możliwość rezerwacji pokoi hotelowych w Polsce 24 godziny na dobę w cenie nawet do 55% niższej niż bezpośrednio w recepcji. Przykładowo pokój dwuosobowy ze śniadaniem w luksusowym hotelu pięciogwiazdkowym w Warszawie można zakupić już za 250 zł, podczas gdy standardowa cena to około 600zł.

Jeszcze w styczniu Hotele24.pl zostaną uzupełnione o wyszukiwarkę hoteli za granicą. Jako pierwsi w Polsce zaproponujemy klientom możliwość wyszukania oferty w oparciu o zintegrowane systemy hotelowe największych dostawców na świecie – podsumowuje Jakub Mazur.

http://www.hotele24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top