Hotele w Traveliada.pl

Od 18 lutego 2005 użytkownicy portalu traveliada.pl mają możliwość zarezerwowania on line noclegów w ponad 500 renomowanych hotelach na terenie Polski.

Według oceny specjalistów, opartej na obserwacji trendów amerykańskich i europejskich, rezerwacja hoteli przez internet będzie w najbliższych latach najbardziej dynamicznym segmentem rynku turystycznego. Umowa z firmą Dito właścicielem serwisu TwojaPolska.pl pozwala na rezerwacę i zakup nie tylko noclegu w hotelu, ale na wynajęcie restauracji, samochodu, transferów, pakietów i sal konferencyjnych. Dostępne są oferty agroturystyczne oraz informacje o imprezach kulturalnych.

Udostępniona subdomena hotelewpolsce.traveliada.pl pozwala na płacenie kartami kredytowymi Visa, Master Card, Dinners Club, PolCard i JBC. Rezerwacja przez internet zapewnia klientowi dużo niższą cenę, pozwala na wybranie najodpowiedniejszego obiektu, jak również kompleksowych usług i co najważniejsze jest dostępna przez całą dobę. Zdaniem właścicieli portalu to pierwszy krok w stronę pozyskania biznesowego klienta. W najbliższym czasie Traveliada.pl zamierza udostępnić internautom podobny serwis umożliwiający rezerwację on line w obiektach hotelowych na świecie.

Internetow biuro podróży istnieje od 1 stycznia br. i rozwija się dardzo dynamicznie. Do grona turoperatorów współpracujących z wrocławskim portalem dołączyli ostatnio Funclub, Lingwista, Migacz Travel, Almatur, MKTramping, Novasol, Coliber, Gandalf travel oraz Moremi Afrika.

http://www.traveliada.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top