Hotele w wakacje.pl

Opublikowano: 2 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis wakacje.pl uruchomił na swoich stronach odrębny serwis tematyczny poświęcony hotelom. Nowa aplikacja jest przejrzystym katalogiem obiektów zlokalizowanych w najchętniej odwiedzanych przez Polaków rejonach świata. Już teraz w serwisie znajduje się 1831 hoteli z 31 krajów Europy, Ameryki, Afryki i Azji.

Unikalnym dodatkiem katalogu jest możliwość dodawania i przeglądania opinii internautów oraz zapoznania się z autorską rekomendacją Portalu Wakacje.pl. – To wspomnienia i wrażenia naszych klientów są dla danego obiektu najlepszą reklamą – precyzuje pomysł Mariusz Panek, wiceprezes Wakacje.pl – Mamy nadzieję, że będzie to najlepsza rekomendacja dla naszych klientów oraz ważny element motywacyjny dla gospodarzy przyjmujących u siebie naszych rodaków.

Ocena internautów obejmuje położenie obiektu, standardu pokoi hotelowych, ilości i jakości wyżywienia oraz pozostawia przyszłym turystom szansę wyrażenia własnych spostrzeżeń i uwag na temat danego miejsca.

Każdy skatalogowany hotel opatrzony został kilkoma zdjęciami. – Duży nacisk położyliśmy na czytelny opis tych informacji, które najczęściej interesują naszych klientów. – wyjaśnia Michał Kaczorowski, prezes Wakacje.pl. W serwisie odnajdziemy niezbędne informacje dotyczące możliwych wariantów wyżywienia oraz precyzyjne opisy położenia danego hotelu względem morza, plaży czy centrum handlowo – turystycznego.

Obecnie w bazie serwisu znajduje się ponad 1830 hoteli i apartamentów wypoczynkowych z 4 kontynentów. Autorzy zapewniają, że aplikacja oraz baza hoteli będzie stale aktualizowana i rozszerzana.

http://www.wakacje.pl

Sylwester KozakHotele w wakacje.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.