HoteliGo.pl – inauguracja serwisu rezerwacji hoteli

Właściciel internetowego biura podróży TraveliGo.pl – uruchomił serwis rezerwacji hotelowych – HoteliGo.pl.

W serwisie można dokonać rezerwacji w jednym z niemal  sześciuset najlepszych  obiektów hotelowych w całym kraju. Największą atrakcją HoteliGo.pl są ceny, które mogą być niższe nawet do 55% w porównaniu z rezerwacją  bezpośrednio w hotelu.

'Podsumowując miniony rok z zadowoleniem stwierdzam, że serwisy Grupy TraveliGo są obecnie jednym z najszybciej rozwijających się podmiotów w tym segmencie rynku. Wynika to, ze względu na szybkość wdrażania nowych produktów i usług, jak i na wysokość oraz dynamikę wzrostu generowanej wartości sprzedaży, która w maju znacznie przekraczała 1.500.000 zł. Przez miniony rok TraveliGo.pl otrzymał kilka prestiżowych tytułów i nagród, obsłużył tysiące klientów zdobywając trwałe miejsce w czołówce internetowych biur podróży – to daje również motywację dla wszystkich, którzy pracują nad sukcesem HoteliGo.pl.’ – mówi dr Bartosz Roch Nowik, Prezes Zarządu Grupy Traveligo.

Źródłem wiarygodności www.HoteliGo.pl są sprawdzeni i znani partnerzy na rynku usług hotelowych, m.in. sieći hotelowe takie jak: Martiott, Mercure, Holiday Inn, Prestige Hotels czy Polish Travel Quo Vadis.

http://www.hoteligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top