Hotelowy nokaut

Nokaut.pl uruchomił moduł hotelowy na bazie systemu HotelCalculator.com. Nowa funkcjonalność w serwisie pozwala na szybkie przeszukiwanie najważniejszych stron hotelowych w czasie rzeczywistym, co ma sprawić, że znalezione oferty będą lepsze niż  te znalezione przez konkurencyjne serwisy rezerwacyjne.
Do ogromnej bazy Nokaut.pl zawierającej ponad 10 mln  ofert najróżniejszych produktów w lutym dołączyły również hotele. Nokaut.pl zdecydował się na korzystanie z mechanizmu HotelCalculator.com, dzięki któremu w jednym miejscu w czasie rzeczywistym możemy sprawdzić dostępność i ceny miejsc hotelowych w 20 serwisach hotelowych takich jak Booking.com, hotel.info, Hotel-Board.com czy FastBooking.com.

Każdy z tych serwisów gromadzi informacje na temat tysięcy hoteli, ale wyniki wyszukiwań często się od siebie różnią i odnalezienie najlepszej dla nas oferty bywa bardzo uciążliwe.  W polskim Internecie działają już serwisy umożliwiające rezerwację miejsc hotelowych on-line, ale zazwyczaj dysponują one danymi pochodzącymi z najwyżej kilku serwisów hotelowych, dlatego też korzystanie z modułu hotelowego Nokaut.pl pozwala wyszukać ofertę konkurencyjną do tej, którą możemy odnaleźć w innych serwisach. Większa gama dostępnych hoteli sprawia, że szansa znalezienia noclegu interesującego klienta, w niższej cenie, jest po prostu większa.

Cały proces wyszukiwania ofert zajmuje nie więcej niż 30 sekund, a uzyskane wyniki prezentowane są w bardzo przejrzysty sposób. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddano zaawansowane funkcje filtrowania, dzięki którym możemy sortować wyniki pod względem wielu kryteriów, takich jak cena, standard obiektu, lokalizacja, dostawca czy udogodnienia. Jednym z największych atutów mechanizmu wykorzystywanego przez Nokaut.pl jest bardzo szeroka oferta. Przykładowo w Rzymie możemy wybierać spośród 2144 ofert hotelowych.

„Mam nadzieję, że oszczędność czasu i pieniędzy, którą  niewątpliwie uzyskuje użytkownik korzystający z naszego modułu hotelowego sprawi, że już niedługo internauci na Nokaut.pl będą porównywać ceny nie tylko elektroniki czy sprzętu AGD, ale i miejsc hotelowych, a także wycieczek oraz biletów lotniczych.”- powiedział Wojciech Czernecki, dyrektor zarządzający Nokaut.pl.

Nokaut.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top