HP i Veracomp rozszerzają umowę o współpracy

HP i Veracomp podpisały porozumienie rozszerzające zakres współpracy obu firm na rynku polskim. Na podstawie umowy Veracomp włączy do oferty wszystkie rozwiązania HP z serii ProCurve Networking.
To kolejne rozszerzenie umowy między firmami. Veracomp rozpoczął współpracę z HP w lutym 2003 roku. Początkowo krakowska spółka zajmowała się dystrybucją systemów pamięci masowych i serwerów 32-bit. W październiku tego samego roku firmy rozszerzyły współpracę o serwery 64-bit. W sierpniu 2006 roku, na mocy kolejnego aneksu, Veracomp rozpoczął dystrybucję oprogramowania HP do zarządzania infrastrukturą IT.

„Partnerzy zamawiający w Veracomp serwery i systemy pamięci masowej HP oczekiwali możliwości zaopatrzenia się u nas także w przełączniki tego producenta,” – komentuje rozszerzenie porozumienia Mariusz Kochański, dyrektor działu systemów sieciowych i członek zarządu Veracomp. – „Biorąc pod uwagę te oczekiwania, a także wieloletnią dobrą współpracę z HP w zakresie innych produktów, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu współpracy.”

Pozostałe warunki współpracy między producentem a dystrybutorem pozostają bez zmian. Veracomp kieruje rozszerzoną ofertę HP do integratorów systemów informatycznych. Jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor) będzie ich także wspierał w pozyskiwaniu klientów i finalizowaniu projektów. HP i Veracomp rozszerzą też współpracę w zakresie edukacji firm w kanale sprzedaży na temat rozwiązań HP.

www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry