Hydra Games chce pozyskać 1,5 mln z oferty publicznej

Hydra Games S.A., warszawski producent i wydawca gier, już dzisiaj o godzinie 10 rozpocznie ofertę publiczną akcji. W ramach emisji spółka zamierza pozyskać 1,5 mln zł, które zostaną przeznaczone na produkcję i promocję trzech nadchodzących tytułów. Informacje o akcjach i warunkach ich nabycia zostały zaprezentowane na platformie Crowdconnect.pl.

Hydra Games

W ramach oferty publicznej spółka wyemituje 10 000 akcji serii D. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na dalsze prace nad grą Bad Trip oraz dwoma niezapowiedzianymi do tej pory projektami o roboczych tytułach The Last Breath oraz Artificial Intelligence. Planowo, tytuły mają znajdować się w typowym dla produkcji Indie niższym przedziale cenowym 15 USD i zadebiutować na PC. W późniejszym okresie gry studia ukażą się także na platformach nowej generacji PS5 i XSX, a także na Nintendo Switch. Do pracy nad nowymi projektami studio zatrudniło weterana branży gamedev, Alexandra Dudina.

Nasz zespół jest zmotywowany po sukcesie, jakim okazała się premiera Don’t Be Afraid. Mając na uwadze troskę o rozwój firmy i ambitne plany na przyszłość obejmujące zwiększenie budżetu produkcyjnego poszerzyliśmy ostatnio grono naszego zespołu o nowego Głównego Producenta. Zaangażowanie Alexandra w proces produkcyjny naszych gier z pewnością przełoży się na osiągnięcie nowego poziomu jakości w tytułach autorstwa Hydra Games.  Mamy szczerą nadzieję, że pełne zaangażowanie w połączeniu z głęboką pasją całego teamu zapewni nam sukces w przyszłości – powiedział Kamil Kurkowski, prezes zarządu Hydra Games.

Alexander Dudin to producent gier działający w branży od ponad 16 lat. W swojej dotychczasowej karierze pracował w największych studiach w branży gamingowej.

Nie mogę się doczekać, kiedy gracze ujrzą postępy naszych prac. Mam szczerą nadzieję, że przez finalny produkt widać będzie naszą bezgraniczną pasję do tworzenia gier i zaangażowanie, które włożyliśmy w wymagający proces produkcji. Jestem przekonany, że środki z nadchodzącej emisji akcji umożliwią nam dostarczenie graczom niezapomnianych i angażujących historii – powiedział Alexander Dudin, Główny Producent Hydra Games.

W trakcie swojej bogatej kariery Alexander Dudin angażował się w pracę nad tytułami AAA, jak Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier. Ponadto, był on częścią zespołu odpowiedzialnego za wydaną ostatnio grę z gatunku RPG Outriders.

Link do strony poświęconej emisji: https://crowdconnect.pl/hydragames

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top