i.co zmierza na aukcję – będzie rekord?

Podczas odbywającej się w San Francisco konferencji Web 2.0 Summit ogłoszono, że na zarządzanej przez Oversee.net za pośrednictwem Moniker/Snapnames aukcji zlicytowana zostanie domena i.co.

W licytacji wziąć będzie mógł każdy, kto pomyślnie przejdzie wstępną weryfikację. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 stycznia 2011 r. za pośrednictwem tej strony. Ma to zapewnić, że w aukcji wezmą udział jedynie te osoby, które są w stanie zapłacić za domenę naprawdę konkretne pieniądze.

i.co zmierza na aukcję - będzie rekord? 1Jako jeden z najkrótszych możliwych adresów na świecie, zawierający najpopularniejszą literę alfabetu, domena i.co jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wartościowych nieruchomości online, jaka była kiedykolwiek dostępna – powiedział Juan Calle, szef .CO Internet, operatora rejestru .CO.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze aukcje krótkich domen .CO (m.in. o.co, która zmieniła właściciela za 350 tys. dolarów czy e.co – nabytej za 80 tys. dolarów) oraz medialny szum wokół końcówki, można spodziewać się nie tylko sporego zainteresowania licytacją ale i wysokiej ceny finalnej. Jakie są Państwa przewidywania? Za ile sprzedana zostanie domena i.co?

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top