i90.pl- nowa platforma muzyczna

AlbumCity.com, Inc. uruchomiło w tym tygodniu nową polską platformę handlową z muzyką i filmami. Nowa strona internetowa i90.pl umożliwia internautom kupowanie i sprzedawanie nowych i używanych płyt CD i DVD innym użytkownikom. Powstała w ten sposób nowa w Polsce platforma handlowa oferująca użytkownikom wystawianie na sprzedaż za ustaloną przez nich cenę sprzedaży płyt CD i DVD.

i90.pl opiera się na modelu handlowym person – to – person (użytkownik – do – użytkownika). Klienci mogą kupować przez internet płyty CD i DVD oferowane na tej samej platformie przez wielu różnych sprzedających. Poza tym, każdy użytkownik może zarejestrować się jako sprzedający i bez żadnych opłat wystawić na sprzedaż swoje własne produkty.

Ponad 100 sprzedających na nowej stronie i90.pl oferuje ponad 100.000 nowych i używanych płyt CD i DVD – wszystkie płyty dostępne są „od ręki” i gotowe do wysyłki. (System i90.pl nie pozwala na wystawienie na stronę na sprzedaż produktów, które nie są dostępne lub na które trzeba długa czekać.)

„Nasza platforma handlowa to więcej niż tradycyjna sprzedaż przez internet. Oferuje znacznie więcej klientom” – mówi Robert Fridrich, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu AlbumCity.com, Inc. „Niższe ceny, większy wybór tytułów dostępnych od ręki oraz znacznie szybsza dostawa produktów. Jesteśmy w stanie dać klientom to czego chcą”.

„To jednak nie wszystko. Klient i90.pl może sam zostać sprzedającym na stronie. Wystarczy się zarejestrować jako sprzedający. Rejestracja i wystawienie produktów na stronę nic nie kosztuje. Pobieramy prowizję tylko od produktów sprzedanych na stronie” – mówi Fridrich.

„To wspaniały pomysł” – mówi Wiesław Gazdecki, handlowiec z Bytomia – „dla mojej firmy to dodatkowy kanał sprzedaży umożliwiający dotarcie do znacznie szerszego grona klientów, bez ponoszenia wydatków na stworzenie lub prowadzenie własnej strony internetowej a w dodatku wystawienie produktów na sprzedaż, na stronę i90.pl jest bardzo proste”.

http://www.i90.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry