iBeauty.pl rozpoczyna współpracę z Piotrem Sałatą

Działający od końca września br. nowy serwis internetowy poświęcony urodzie www.iBeauty.pl rozpoczyna współpracę z Piotrem Sałatą – stylistą i specjalistą od metamorfoz, prowadzącym polską edycję programu „Jak dobrze wyglądać nago?” w TVN Style. Na iBeauty.pl będzie on prowadził swój stały iBlog.

– Nasz serwis przeznaczony jest głównie dla kobiet, ale mamy nadzieję, że męski punkt widzenia urody i mody spotka się z uznaniem naszych użytkowniczek – mówi Anna Kondratowicz, redaktor naczelna iBeauty.pl. – Zwłaszcza że Piotr jest doświadczonym stylistą, który w swojej dotychczasowej pracy ubierał (i zmieniał!) głównie kobiety – i to te „zwyczajne”, których codzienny wizerunek odbiega od idealnego wyglądu modelek i gwiazd pojawiających się na pierwszych stronach kolorowych magazynów. Ma świetne wyczucie kobiecych potrzeb, specjalizuje się w metamorfozach, nie boi się wyzwań. Ma też doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie, więc na pewno będzie dla nas dużym wsparciem.

Piotr Sałata poprowadzi na łamach iBeauty.pl swojego iBloga – będzie w nim komentował modę, urodę, pisał o kosmetykach, zabiegach, damskiej i męskiej pielęgnacji, nawykach, przyzwyczajeniach, trendach itp. – a więc tym wszystkim, co w jakiś sposób związane jest z wyglądem. Wpisy w formie felietonów będą dodawane na łamach forum iBeauty.pl, w części blogowej, dodatkowo promowane ze strony głównej serwisu. Czytelniczki będą mogły dodawać do wpisów własne komentarze, zadawać pytania itp. W niedalekiej przyszłości współpraca ma się też poszerzyć o wspólnie nagrywane filmiki nt. stylizacji, porady eksperckie itp.

www.iBeauty.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top