IDEA sponsorem dostępu do bazy Infor

Opublikowano: 24 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci portalu INFOR.pl dzięki sieci telefonii komórkowej Idea zapłacą mniej za dostęp do płatnego Internetowego Serwisu Prawnego, którego właścicielem jest Grupa Wydawnicza INFOR (wydawca m.in. „Gazety Prawnej”). Serwis dostępny jest pod adresem www.isp.infor.pl.

Idea jest sponsorem dostępu do porad prawnych, artykułów, komentarzy, aktów prawnych oraz aktualnych wskaźników i stawek.
Aby kupić kod SMS umożliwiający dostęp do jednego materiału, należy obecnie zapłacić 3,66 zł, a nie 7,32 zł jak dotychczas. Różnicę w cenie dostępu pokrywa Idea. Należy zaznaczyć, że Idea sponsoruje SMSy wysyłane nie tylko z własnej sieci, ale ze wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Internetowy Serwis Prawny oferuje informację prawną. Udostępnia prawie 15 tys. porad, około 50 tys. komentarzy i prawie 14 tys. aktów prawnych, a także 104 aktualizowane na bieżąco wskaźniki i stawki oraz około 140 kompleksowych opracowań monotematycznych.

http://www.infor.pl/isp

Sylwester KozakIDEA sponsorem dostępu do bazy Infor

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.