Idole Mojej Generacji

W serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl wystartował cykl spotkań z gwiazdami – idolami członków społeczności. Pierwszym „idolem” jest Patrycja Markowska. Jednocześnie ruszył konkurs dla internautów. Można w nim wygrać singiel z płyty artystki, której premiera planowana jest na jesień br.
– Mam przyjemność być pierwszym Idolem Mojej Generacji, z czego się ogromnie cieszę. Chciałabym porozmawiać z Wami o muzyce. Jeśli macie jakieś pytania przesyłajcie je do mnie na numer GG: 5656. Na najciekawsze z nich odpowiem – pisze na blogu Idoli MG Patrycja Markowska.  Na blogu internauci przez 2 tygodnie mogą zamieszczać swoje komentarze skierowane do Patrycji i bezpośrednio kontaktować się z artystką przez komunikator GG na numer Idoli Mojej Generacji: GG:5656. W czerwcu pojawią się kolejni „idole” Mojej Generacji, w których wyborze będą uczestniczyć internauci.

Blog w serwisie społecznościowym prowadzi od dłuższego czasu m.in. Gosia Andrzejewicz (www.mojageneracja.pl/33333),dużą popularnością cieszy się blog Lecha Wałęsy (www.mojageneracja.pl/1980). Od początku istnienia bloga z byłym Prezydentem Polski skontaktowało się kilkaset tysięcy internautów.

MojaGeneracja.pl daje nową możliwość: idole, autorytety i ich słuchacze wymieniają się opiniami i pytaniami na blogach, forach i przez komunikator Gadu-Gadu nieustannie i niezależnie od odległości, która dzieli jednych od drugich.

www.mojageneracja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top