iFind.pl wzmocniony przez Fundusz Kapitałowy ARP S.A.

Polsko-amerykańska firma iFind Sp z o.o. sfinalizowała umowę z Agencją Rozwoju Pomorza S.A. Środki uzyskane w wyniku wejścia ARP S.A. do spółki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój serwisu, który umożliwia kompleksową prezentację i promocję firm w Internecie.

Fundusz Kapitałowy ARP wspiera przedsiębiorstwa działające w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Projekt iFind.pl został oceniony przez ARP S.A., jako drugi najlepiej przygotowany w historii funduszu. Serwis iFind.pl, stworzony w lipcu przez zespół doświadczonych, polskich specjalistów oraz amerykańską firmę Intelligenx, to nowoczesna platforma internetowa, umożliwiająca kompleksową prezentację firm w Internecie.

iFind.pl wzmocniony przez Fundusz Kapitałowy ARP S.A. 1

– W iFind.pl udostępniamy małym i średnim firmom najnowocześniejszą technologię do promocji w Internecie. Dzięki uzyskanemu wsparciu ze strony ARP S.A. będziemy mogli sukcesywnie wdrażać kolejne  funkcjonalności m.in. narzędzia do analizy efektywności i optymalizacji działań promocyjnych, nowe formy reklamy i komunikacji z potencjalnymi klientami. Stale powiększająca się baza firm uzupełniających swoje profile w serwisie, staje się cennym źródłem informacji dla potencjalnych klientów szukających określonych usług – mówi Mariusz Pawłowski, Członek Zarządu ds. Marketingu i Rozwoju Produktu.

Zgłoszony projekt firmy iFind przeszedł szczegółową ocenę m.in. pod względem technicznej wykonalności oraz analizy ekonomicznej. Widzimy w nim duży potencjał i mamy nadzieję na sukces rynkowy, a co za tym Idzie, na wysoką stopę zwrotu z tego biznesu – mówi Marek Kasicki, Wiceprezes Zarządu ARP.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top