iGol.pl w wersji mobilnej

Pod adresem iGol.mobi wystartował mobilny serwis internetowy, poświęcony w całości piłce nożnej. Użytkownicy urządzeń przenośnych uzyskali dostęp do aktualności ze świata futbolu, wyników spotkań, tabel ligowych oraz bazy piłkarzy i drużyn.

Start iGol.mobi to odpowiedź na rosnącą popularność internetu mobilnego w naszym kraju – zoptymalizowana wersja wortalu iGol.pl została przygotowana specjalnie z myślą o niewielkich urządzeniach przenośnych, jak telefony komórkowe czy PDA. Zastosowano minimalistyczną grafikę, a całość jest zaprojektowana tak, aby zmniejszyć koszty związane z przesyłem danych.

W wersji mobilnej iGola użytkownicy znajdą najświeższe informacje dotyczące piłki nożnej, a także przegląd ligowy, zawierający wyniki i aktualne tabele jedenastu europejskich rozgrywek piłkarskich. Dostępne są ponadto szczegółowe dane na temat drużyn, piłkarzy oraz rozegranych meczów. Całość uzupełniają mini-fotogalerie oraz wyszukiwarka, która szybko pozwoli przeszukać dostępną bazę artykułów, zawodników i klubów.

„Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Obserwujemy potrzebę stałego dostępu do informacji, w związku z tym postanowiliśmy uruchomić iGol.mobi z myślą o wszystkich fanach futbolu. Naszym celem było stworzenie nowoczesnego serwisu piłkarskiego, który byłby dostępny w każdym miejscu i o każdej porze, np. na stadionie czy w autobusie. Uważam, że warto wyjść z taką propozycją do ludzi i pokazać, że iGol jest pionierem jeśli chodzi o serwisy piłkarskie.” – mówi Wojciech Kocjan, redaktor naczelny wortalu iGol.pl.

Mobilny Internet zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Gwarantuje dostęp do informacji wszędzie, gdzie możemy korzystać z urządzeń przenośnych. Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w 2008 roku z internetowych usług mobilnych skorzystało ponad milion Polaków, a liczba ta stale rośnie. Wygoda i szybkość w dostępie do informacji jakie daje usługa mobilnego internetu przyciąga coraz większą rzeszę klientów.

www.igol.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top