iGol.pl w wersji mobilnej

Pod adresem iGol.mobi wystartował mobilny serwis internetowy, poświęcony w całości piłce nożnej. Użytkownicy urządzeń przenośnych uzyskali dostęp do aktualności ze świata futbolu, wyników spotkań, tabel ligowych oraz bazy piłkarzy i drużyn.

Start iGol.mobi to odpowiedź na rosnącą popularność internetu mobilnego w naszym kraju – zoptymalizowana wersja wortalu iGol.pl została przygotowana specjalnie z myślą o niewielkich urządzeniach przenośnych, jak telefony komórkowe czy PDA. Zastosowano minimalistyczną grafikę, a całość jest zaprojektowana tak, aby zmniejszyć koszty związane z przesyłem danych.

W wersji mobilnej iGola użytkownicy znajdą najświeższe informacje dotyczące piłki nożnej, a także przegląd ligowy, zawierający wyniki i aktualne tabele jedenastu europejskich rozgrywek piłkarskich. Dostępne są ponadto szczegółowe dane na temat drużyn, piłkarzy oraz rozegranych meczów. Całość uzupełniają mini-fotogalerie oraz wyszukiwarka, która szybko pozwoli przeszukać dostępną bazę artykułów, zawodników i klubów.

„Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Obserwujemy potrzebę stałego dostępu do informacji, w związku z tym postanowiliśmy uruchomić iGol.mobi z myślą o wszystkich fanach futbolu. Naszym celem było stworzenie nowoczesnego serwisu piłkarskiego, który byłby dostępny w każdym miejscu i o każdej porze, np. na stadionie czy w autobusie. Uważam, że warto wyjść z taką propozycją do ludzi i pokazać, że iGol jest pionierem jeśli chodzi o serwisy piłkarskie.” – mówi Wojciech Kocjan, redaktor naczelny wortalu iGol.pl.

Mobilny Internet zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Gwarantuje dostęp do informacji wszędzie, gdzie możemy korzystać z urządzeń przenośnych. Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w 2008 roku z internetowych usług mobilnych skorzystało ponad milion Polaków, a liczba ta stale rośnie. Wygoda i szybkość w dostępie do informacji jakie daje usługa mobilnego internetu przyciąga coraz większą rzeszę klientów.

www.igol.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry