Igor Janke komentuje na stronach Onet.pl

Znany komentator rodzimej sceny politycznej Igor Janke udostępnia swój polityczny blog za pośrednictwem największego polskiego medium internetowego.

Radosław Krawczyk, dyrektor portalu Onet.pl: bardzo mnie cieszy, że na Onecie pojawią się komentarze zamieszczane przez tak uważnego obserwatora życia politycznego, jakim jest Igor Janke. Mam nadzieję, że w dyskusjach zainicjowanych przez niego wezmą udział nie tylko internauci, ale także publicyści i politycy, którzy będą opisywani w blogu.

Igor Janke jest cenionym publicystą. Obecnie pracuje nad projektem nowego opiniotwórczego dziennika, komentuje bieżące wydarzenia polityczne w licznych mediach, (TVN24, TVP, Tok FM). Był m.in. redaktorem naczelnym Polskiej Agencji Prasowej, szefem działu politycznego dziennika ‘Rzeczpospolita’.

Igor Janke: blogi polityczne są bardzo popularne i wpływowe w Stanach Zjednoczonych. Stąd wziął się ten pomysł. Ponieważ i w Polsce internet staje się najbardziej masowym środkiem przekazu, zapewne i u nas zacznie pełnić nie tylko funkcję informacyjną i rozrywkową, ale też opiniotwórczą. Zapraszam do czytania i komentowania.

Istniejący od dwóch lat serwis blogowy Onet.pl gromadzi blisko milion dzienników internetowych na bieżąco redagowanych oraz współtworzonych przez użytkowników (przesłana liczba postów sięga już 10 milionów).

http://igorjankepost.blog.onet.pl/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry