II Narodowy Test Języka Angielskiego

Onet.pl i TVN Lingua zapraszają do udziału w drugim Narodowym Teście Języka Angielskiego. Interaktywny Test został przygotowany we współpracy z Empik School. Tegoroczna edycja Testu odbędzie się pod hasłem „Sprawdzamy błędy językowe Polaków”. Od 22 września każdy może sprawdzić swoje umiejętności językowe rozwiązując Test na stronie www.tvnlingua.onet.pl.
Test składa się z czterech części, w których sprawdzane są umiejętności z zakresu rozumienia tekstu ze słuchu, gramatyki i słownictwa oraz komunikacji i tłumaczenia. Na rozwiązanie testu internauci mają 45 minut. Po rozwiązaniu każdej części wyświetlana jest liczba poprawnie udzielonych odpowiedzi, a na koniec uczestnik otrzymuje całościowy wynik testu, jego interpretację oraz wykaz błędów. Test można rozwiązywać od 22 do 29 września. Wyniki zostaną zamieszczone 1 października na stronie www.tvnlingua.onet.pl.

Pierwszy Narodowy Test Języka Angielskiego rozwiązało ponad 100 tys. internautów. Średni wynik osiągnięty przez uczestników to 27,1 punktów (na 45 możliwych punktów). Odpowiada to poziomowi B2 (poziom średniozaawansowany wyższy)* wg systemu Com-mon European Framework, opracowanego przez Radę Europy, który definiuje poziomy znajomości języka obcego i określa standardy nauczania dla tych poziomów. W systemie Cambridge odpowiada to zdanemu egzaminowi FCE, co tylko potwierdza, że angielski wśród naszych internautów jest naprawdę na przyzwoitym poziomie.

Kategoria Edukacja to jedna z popularniejszych kategorii tematycznych wśród polskich internautów. Szczególnym zainteresowaniem serwisy edukacyjne cieszą się pod koniec roku szkolnego. Według najnowszych danych badania Megapanel, w czerwcu 2008 r. z serwisów tematycznych z kategorii “Edukacja” korzystało 8,7 miliona użytkowników, co stanowi 58% wszystkich polskich internautów. Portal Wiedzy na Onet.pl (www.portalwiedzy.onet.pl) odwiedziło w czerwcu br. 2,4 miliona internautów, dokonując ponad 25 milionów odsłon. Wśród serwisów edukacyjnych należących do portali horyzontalnych, Portal Wiedzy był jedynym, który znalazł się w zestawieniu TOP 10 serwisów edukacyjnych w polskiej sieci. Portal Wiedzy jest szczególnie chętnie odwiedzany w okresie matur. W maju br. serwis odwiedziło 2,9 miliona użytkowników dokonując 43,4 miliona odsłon.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry