II Wirtualne Targi Edukacyjne rozpoczęte

Opublikowano: 7 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Studia magisterskie, podyplomowe, nauka języków za granicą i kursy doskonalące posiadane umiejętności – to tylko część oferty, z jaką będzie można zapoznać się podczas II Wirtualnych Targów Edukacyjnych już dzisiaj aż do środy 9 kwietnia.

Wirtualne Targi Edukacyjne to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Organizuje je firma Communication Partners, właściciel serwisów edukacyjnych edu.pracuj.pl edulandia.pl. Skierowane jest do wszystkich zainteresowanych inwestowaniem we własny rozwój, szukających możliwości podnoszenia kwalifikacji, a tym samym zwiększania swej wartości na rynku pracy.

Wystarczy wejść na stronę http://www.targi.pracuj.pl i wybrać interesującą tematykę, czyli odwiedzić odpowiedni „pokój” – jeden z dziesięciu. W każdym z nich prezentować się będą wystawcy – szkoły wyższe, językowe, organizatorzy kursów i inne instytucje edukacyjne. Wchodząc tam można będzie wziąć udział w chacie z przedstawicielami tych organizacji, zadać im pytania na forum i dokładnie zapoznać się z ich ofertą edukacyjną.

W zeszłym roku pierwszą edycję Wirtualnych Targów Edukacyjnych odwiedziło ponad 10 tysięcy gości, którzy nie ruszając się sprzed komputera mieli możliwość poznania oferty około 20 instytucji edukacyjnych. – W tym roku spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania – mówi Marcin Pietras z Communication Partners, odpowiedzialny za organizację targów – bowiem do udziału w targach zgłosiło się więcej organizacji oferujących usługi edukacyjne, a i samo wydarzenie będzie szerzej promowane niż pierwsza edycja.

Sponsorem głównym targów jest Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie, natomiast sponsorem tematycznym – Warsaw Executive Master of Business Administration, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oraz Polski Uniwersytet Wirtualny. Patronami medialnymi targów są: Onet.pl, Rzeczpospolita, Wprost Online, Nauka.pl i Eurostudent.

http://www.targi.pracuj.pl

Sylwester KozakII Wirtualne Targi Edukacyjne rozpoczęte

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.