III Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej

Eksperci informatyki śledczej zapraszają 19 maja 2011 do Katowic na III Ogólnopolską Konferencję Informatyki Śledczej.

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „Czas na eDiscovery…” czyli o najnowszych trendach w informatyce śledczej. Tematem przewodnim będzie eDiscovery, nowoczesny, zaawansowany proces poszukiwania i pozyskiwania dowodów elektronicznych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

III Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej 1Konferencja to jedyne w Polsce miejsce, w którym specjaliści bezpieczeństwa teleinformatycznego, biegli sądowi, teoretycy prawa oraz wszyscy pasjonaci technologii informatycznych będą mieli szansę uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii w aspekcie informatyki śledczej.

Uczestnicy III Ogólnopolskiej Konferencji Informatyki Śledczej będą mieli okazję brać udział w dyskusji o nowych ideach i trendach z zakresu informatyki śledczej, zapoznają się z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami, które zwiększają konkurencyjności biznesu oraz będą mieli możliwość wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami i menedżerami.

Konferencja oferuje przede wszystkim:

  • Innowacyjne rozwiązania optymalizujące proces automatycznego pozyskiwania informacji i umożliwiające wyeliminowanie ryzyka wycieku danych, a także znaczne zredukowanie kosztów związanych z postępowaniem wewnętrznym.
  • Dostęp do wiedzy i know how specjalistów najwyższego szczebla branży prawnej i informatycznej.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno swoich umiejętności, jak również umiejętności swoich pracowników.
  • Integrację środowiska związanego z informatyką śledczą.

Nowa forma programu konferencji jest gwarancją, że każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Konferencja bowiem składa się z dwóch części. Podczas pierwszej części prowadzone będą prelekcje o tematyce ogólnej, natomiast druga część jest podzielona na panele techniczne poświęcone szczegółowym zagadnieniom eDiscovery oraz Computer Forensic.

Więcej szczegółów znajduje się na http://www.siis.org.pl/konferencja-is/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry