Inauguracja Wirtualnej Akademii Finansowej

Firmy E-media Consulting oraz Eurofinance Training uruchomiły Wirtualną Akademię Finansową – nowe źródło wiedzy dla ludzi biznesu, którzy chcą samodzielnie pogłębiać swoją wiedzę wykorzystując nowe możliwości, jakie stwarza zdalne nauczanie w Internecie. Wirtualna Akademia Finansowa funkcjonuje w sieci Internet pod adresem waf.pl.

Wirtualna Akademia Finansowa adresowana jest zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i do instytucji. Każda osoba, która zarejestruje się na stronie www.waf.pl otrzymuje dostęp do dwóch bezpłatnych kursów: „Analiza finansowa” oraz „Kurs dla sprzedawców”. Dwa kolejne, tj.: „Planowanie inwestycji” oraz „Wycena przedsiębiorstw” są udostępniane po wniesieniu opłaty. Wszystkie szkolenia publikowane są w trybie asynchronicznym, dzięki czemu każdy użytkownik serwisu może uczyć się w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Każdy z użytkowników Wirtualnej Akademii Finansowej otrzymuje:
ˇ identyfikator i hasło do systemu,
ˇ dostęp do systemu w okresie trwania szkolenia,
ˇ materiały szkoleniowe oraz dodatkowe dokumenty (opis studiów przypadku, ćwiczenia, wybrane akty prawne, wybrane artykuły merytoryczne),
ˇ certyfikat ukończenia szkolenia,
ˇ możliwość skonsultowania się z ekspertem.

Zawartość merytoryczna kursów została opracowana przez firmę Eurofinance Training specjalizującą się w szkoleniach finansowych prowadzonych w sposób tradycyjny. Natomiast wykonawcą kursów jest firma E-media Consulting.

Wirtualna Akademia Finansowa powstała na bazie programu Mentor E-learning System. Jest to autorskie oprogramowanie firmy E-media Consulting umożliwiające prowadzenie szkoleń w sieci Internet, Intranet lub Extranet. W skład programu Mentor wchodzą następujące komponenty:
ˇ moduł rejestracji użytkowników,
ˇ moduł fakturowania za odpłatne kursy,
ˇ moduł publikacji zawartości merytorycznej kursów,
ˇ system trackingu użytkowników,
ˇ moduł statystyk.

Otwarcie Wirtualnej Akademii Finansowej zbiegło się z inauguracją roku akademickiego. Jest to dobry czas na planowanie ścieżki kariery i zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności, dlatego do końca miesiąca dostęp do jednego wybranego kursu kosztuje tylko 290 złotych.

http://www.waf.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry