Inauguracja współpracy firm Kapsch TeleCom i Cisco Systems

Opublikowano: 28 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firmy Kapsch TeleCom Sp. z o.o. , integrator systemów transmisji głosu, danych i multimediów, i Cisco Systems, światowy lider dostarczający nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, poinformowały dziś o podpisaniu listu intencyjnego, którego celem jest inauguracja współpracy firm Kapsch TeleCom i Cisco Systems Poland Sp. z o.o. w zakresie telefonii IP Cisco Systems. Zgodnie z intencją podpisanego dokumentu Kapsch TeleCom będzie oferował i promował produkty telefonii IP Cisco Systems.

„Mając na uwadze oczekiwania i potrzeby naszych klientów uważamy, ze podpisanie listu intencyjnego w zakresie współpracy z Cisco Systems Poland stanowi bardzo ważny krok w realizacji nowej strategii rynkowej Kapsch TeleCom. Jesteśmy przekonani, że telefonia IP zrewolucjonizuje rynek usług telekomunikacyjnych” powiedział Jarosław Wijatkowski, dyrektor zarządzający Kapsch TeleCom Sp. z o.o.

„Wszyscy liczący się dostawcy systemów telefonii korporacyjnej przestają rozwijać tradycyjne centrale PBX i koncentrują się na rozwiązaniach telefonii pakietowej. Dlatego wspólnie z Kapsch TeleCom będziemy oferowali użytkownikom central telefonicznych bezpieczną ścieżkę migracji do nowoczesnego systemu telefonii IP firmy Cisco Systems” powiedział Dariusz Chwiejczak, dyrektor generalny Cisco Poland.

http://www.kapsch.pl

Sylwester KozakInauguracja współpracy firm Kapsch TeleCom i Cisco Systems

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.