Incenti buduje Data Center

Incenti S.A. rozpoczyna rozbudowę wrocławskiego ośrodka Data Center oraz podpisuje umowy partnerskie z firmami Krantz TKT Polska oraz Siltec – liderami rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przedstawiciele spółki Incenti, która pozyskała sześciu dużych klientów biznesowych m.in. Markertplanet oraz XOR Internet, podjęli decyzję o rozbudowie Centrum Danych we Wrocławiu.

“Zdecydowaliśmy się na ten krok ze względu na potrzeby szybko rozwijającego się rynku. Nasze centrum danych rozbudowujemy stopniowo zgodnie ze strategią biznesową, zakładającą równowagę pomiędzy potrzebami klientów, zapleczem technologicznym i finansowym. Dzięki temu eliminujemy niepotrzebne koszty i możemy zaoferować korzystne warunki cenowe. Nie chcemy obarczać klientów kosztami inwestycji w przerośnięte zaplecze technologiczne. Nasze wyniki finansowe potwierdzają, że prowadzimy właściwą politykę inwestycyjną.” – powiedział Jerzy Popek, prezes Incenti S.A.

Incenti podpisała umowę partnerską z dwoma firmami specjalizującymi się w realizacji rozwiązań w zakresie zabezpieczeń Centrum Danych: firmą Krantz TKT Polska oraz Siltec. Krantz TKT Polska jest światowym liderem w zakresie projektowania i budowy obiektów Data Center, mającym na swoim koncie realizację projektów ponad 200 takich ośrodków na całym świecie. Siltec jest czołowym producentem i dostawcą systemów zasilania. Specjalizuje się także w produkcji i wdrażaniu systemów bezpiecznego przetwarzania i przesyłania informacji w postaci cyfrowej, pisanej oraz głosowej.

“Zdajemy sobie sprawę z tego jak ogromne znaczenie ma dla naszych klientów bezpieczeństwo powierzanych nam zasobów informatycznych. Niech partnerstwo z czołowymi dostawcami rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej będzie potwierdzeniem, że kwestie bezpieczeństwa są dla nas sprawą priorytetową”.

Zakończenie rozbudowy Centrum Danych planowane jest na 1 czerwca 2002 roku. Wówczas powierzchnia wrocławskiego ośrodka powiększy się do 400 m2.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry