Incenti podpisało umowę z serwisem www.pracaonline.pl

Opublikowano: 29 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

24 kwietnia w Warszawie podpisano umowę, na mocy której Incenti zajmować się będzie hostingiem serwerów Polskiego Serwisu Pracy w Internecie pracaonline.pl.

Umowę podpisano na trzy lata. W wyniku podpisanego porozumienia Polski Serwis Pracy w Internecie http://www.pracaonline.pl, będzie mógł korzystać z wysokiej klasy sprzętu komputerowego. Incenti oprócz udostępnienia serwerów zajmie się również zabezpieczaniem danych oraz będzie świadczyć usługi doradcze w zakresie polityki bezpieczeństwa.

„Dzięki Incenti uzyskaliśmy dostęp do nowoczesnej infrastruktury informatycznej, nie ponosząc przy tym ogromnych wydatków zazwyczaj ściśle związanych z dostępem do informatyki. O wyborze Incenti zdecydowała oferta firmy, gwarantująca konkurencyjne ceny oraz nowoczesne zaplecze technologiczne – powiedział Janusz Giniewicz, Kierownik Działu Technicznego WWW praca com Sp. z o.o.

Z naszego punktu widzenia bardzo istotne jest zapewnienie ciągłego dostępu do naszego serwisu oraz zabezpieczenie danych naszych klientów. Dzięki hostingowi oraz firmie Incenti jest to możliwe” – powiedziała Anna Rusiecka Prezes Zarządu WWW praca com Sp. z o.o..

Serwery wortalu www.pracaonline.pl będą umieszczone w rozbudowywanym obecnie ośrodku Incenti we Wrocławiu. Dane klientów korzystających z serwisu będą chronione zarówno od strony technologicznej, jak i czysto fizycznej. Zapewnią to wielostopniowe zabezpieczenia przed dostępem niepowołanych osób do sieci – firewalle oraz wydzielone strefy dostępu do danych. Bezpieczeństwo zapewnią także systemy telewizji przemysłowej, wykrywania pożarów, czujniki ruchu oraz 24-godzinny monitoring terenu wokół ośrodka.

„Zaufanie Zarządu spółki WWW praca com jest dla nas dużym uznaniem i potwierdzeniem, że zmierzamy w dobrym kierunku. To w dużej mierze efekt naszej rygorystycznej polityki bezpieczeństwa.

Portal http://www.pracaonline.pl jest naszym kolejnym Klientem. Cieszę się, że się rozwijamy i realizujemy nasze plany. Jestem przekonany, że w obliczu trudnej sytuacji gospodarczej, polscy przedsiębiorcy coraz częściej będą decydowali się na outsourcing informatyki. Pozwala on na dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych w sytuacji, gdy brakuje pieniędzy na inwestycje.” – powiedział Jerzy Popek, prezes zarządu Incenti

Spółka WWW praca com powstała na początku 2000 roku po to, aby pomagać tym, którzy poszukują pracy oraz tym, którzy poszukują pracowników.

Z serwisu pracaonline.pl korzysta obecnie blisko 30 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

http://www.pracaonline.pl

Sylwester KozakIncenti podpisało umowę z serwisem www.pracaonline.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.