Incenti tworzy sieć partnerską

Incenti SA, spółka działająca na rynku outsourcingu informatycznego, wprowadza program partnerski “Incenti Partner”. Adresowany jest on do producentów i dystrybutorów oprogramowania, poszukujących dodatkowego kanału dystrybucji oraz firm zainteresowanych odsprzedażą usług Incenti w połączeniu z własną ofertą (Value Added Reseller).

Firmy, które przystąpią do programu, zyskają szansę rozszerzenia swojej oferty, a co za tym idzie pozyskania nowych klientów.

“Incenti Partner” stwarza producentom aplikacji możliwość dystrybucji oprogramowania w modelu ASP. W ramach programu ich produkty zostaną umieszczone w Katalogu Produktów i Usług Incenti, udostępnianym wszystkim potencjalnym klientom firmy.

“Dzięki naszej propozycji, producenci i dystrybutorzy oprogramowania będą mogli bez kosztownych inwestycji w infrastrukturę informatyczną, zaoferować swoje aplikacje klientom, których z przyczyn ekonomicznych nie było do tej pory na nie stać.” – powiedziała Katarzyna Maniszewska, Business Partner Manager Incenti.

Dla VAR-ów program partnerski Incenti jest okazją do poszerzenia oferty o usługi outsourcingu informatycznego: hosting, kolokację oraz ASP. “Jestem przekonana, że połączenie wspólnych doświadczeń i kompetencji może zaowocować stworzeniem konkurencyjnej oferty rynkowej” – dodała Katarzyna Maniszewska, Business Partner Manager Incenti.

Każdy z partnerów Incenti uzyska dostęp do materiałów handlowych firmy oraz wsparcie w zakresie sprzedaży. Ponadto uczestnicy programu będą mieli możliwość tworzenia z Incenti wspólnych kampanii promocyjnych.

Wszystkie firmy współpracujące w ramach inicjatywy “Incenti Partner” otrzymują prawo do używania logo “Powered by Incenti” – symbolu programu i gwarancji jakości.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry