InFakt MOBILE – faktury pod ręką

Opublikowano: 15 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Księgowość z poziomu telefonu? Czemu nie – twórcy InFakt.pl umożliwiają wystawianie faktur z poziomu telefonu z Androidem i systemu iOS.

InFakt MOBILE daje przedsiębiorcy możliwość:

  • wystawiania i wysyłania faktur e-mailem
  • przeglądania i wyszukiwania faktur
  • 
przeglądania danych księgowych, w tym danych z KPiR, VAT7, PIT5 oraz wysokości składek ZUS
  • ustawiania danych firmowych, czyli dodawania i usuwania klientów oraz edycję profilu.

Pierwszym wyzwaniem jakie rzuciliśmy tradycyjnej księgowości była aplikacja do fakturowania i księgowości online, pozwalająca przedsiębiorcom samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Potem pracowaliśmy nad Księgowością All Inclusive, którą definiujemy jako święty spokój przedsiębiorcy, bo księgowością zajmuje się biuro rachunkowe inFakt, kurier odbiera dokumenty, a wystawianie faktur i wgląd we wszystkie dane odbywa się za pomocą aplikacji online. Kolejnym elementem wyróżniającym nas spośród konkurencji jest InFakt MOBILE, czyli aplikacja inFakt na iPhone’a i telefony z Androidem, dzięki czemu każdy przedsiębiorca ma dostęp do danych swojej firmy w dowolnym momencie i może wystawić fakturę bez używania komputera – mówi Wiktor Sarota, prezes inFakt.pl.

Z InFakt.pl obecnie korzysta około 120 tys. firm.

Aplikacja jest bezpłatna, można ją pobrać z Google Play i AppStore.

Sylwester KozakInFakt MOBILE – faktury pod ręką

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.