InFakt udostępnia aplikację do obsługi klientów przez internet

Firma inFakt udostępnia dla zewnętrznych biur rachunkowych swoją „Aplikację dla Zdalnych Księgowych”. Jest to narzędzie umożliwiające im obsługę klientów przez internet.

InFakt udostępnia aplikację do obsługi klientów przez internet 1

„Aplikacja dla Zdalnych Księgowych” to autorskie rozwiązanie inFaktu, z którego współpracujący z firmą specjaliści korzystają już od wielu lat. Teraz „AdZK” zostanie udostępniona stacjonarnym biurom rachunkowym oraz księgowym.

Księgowi, którzy zdecydują się na skorzystanie z aplikacji, mogą zarejestrować się na stronach inFakt. Następnie trzeba stworzyć konto dla każdego z obsługiwanych klientów, którzy nie ponoszą za to dodatkowych opłat. Później należy wprowadzić dane każdego klienta: kwoty jego przychodów, rozliczenia kosztów oraz odprowadzony VAT czy ewidencję środków trwałych. Nie ma potrzeby przenoszenia samych dokumentów. InFakt zapewnia odpowiednie przeszkolenie dla nowych użytkowników swojego narzędzia, a także dalsze wsparcie od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00.

„Aplikacja dla Zdalnych Księgowych” jest już dostępna. Rejestrować się można pod adresem: infakt.pl/aplikacja-dla-zdalnych-ksiegowych. Pierwsze dwa miesiące korzystania z narzędzia będą bezpłatne, po tym czasie stawka wyniesie 25 zł za każdego obsługiwanego klienta.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry