Infinity Group dla Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

Opublikowano: 26 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych uruchomiło nowy serwis internetowy. Prace nad kreacją, stworzeniem struktury i nawigacji realizowała agencja Infinity Group. Witryna ma służyć osobom zainteresowanym i aktywnie działającym w sektorze private equity (PE) i venture capital (VC) w Polsce. Serwis zawiera informacje i dane dotyczące PE/VC, członków Stowarzyszenia, czyli firm zarządzających funduszami venture capital oraz firm doradczych i prawniczych działających na rzecz sektora.

„”Nowy serwis ma za zadanie wspomagać realizację celów Stowarzyszenia, które koncentrują się na ułatwianiu inwestycji, wspieraniu rozwoju sektora private equity/venture capital w Polsce oraz reprezentacji interesów tego sektora, jak również promocji przedsiębiorczości w Polsce. Komunikacja internetowa jest dla PSIK istotnym medium, a sam serwis traktujemy jako kluczową formę kontaktu z szeroką publicznością” – mówi Barbara Nowakowska, dyrektor wykonawczy PSIK:

Nowy serwis to kolejny projekt zrealizowany przez Infinity Group dla PSIK. Firma współpracuje ze Stowarzyszeniem od dwóch lat.

http://www.psik.org.pl

Sylwester KozakInfinity Group dla Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.