Infinity Group dla Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

Przygotowany przez Infinity Group serwis WWW dla Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych (PSIK) zrzeszającego inwestorów venture capital, wzbogacony został o nowy dział „Napisali o nas”. Jego zawartość ma prezentować artykuły dotyczące aktywności rodzimego rynku venture capital.

Cała witryna została przygotowana jako centrum informacji dotyczących polskiego sektora venture capital. Jednym z priorytetowych założeń dotyczących powstającego serwisu, była przejrzystość i elegancja – czyli dobrze zaprojektowana struktura informacyjna oraz jej skalowalność. Rozwiązania zaproponowane i wdrożone przez InfinityGroup umożliwiły PSIK poszerzenie zawartości i struktury informacyjnej serwisu, w tym niedawne wprowadzenie działu „Napisali o nas” i daje dogodną mozliwosc dalszych rozszerzeń w przyszłości. Docelowo Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych zamierza uczynić serwis portalem wiedzy o venture capital. Ważnym elementem stworzonej witryny jest jej strona graficzna, której zadaniem jest odpowiednie pozycjonowanie prezentowanych w serwisie treści.

Dzięki tym zabiegom witryna może być stale dostosowywana do zmieniających się potrzeb stowarzyszenia, nie wywołując żadnych negatywnych zmian w estetyce serwisu i nie powodując zachwiania struktury informacyjnej.

Serwis, zarówno pod względem architektury informacji, jak i zaproponowanych rozwiązań graficznych przypadł do gustu zarządowi i członkom PSIK, którymi są prezesi i dyrektorzy czołowych funduszy kapitałowych działających na rynku polskim. „Współpracę z zespołem Infinity Group oceniamy bardzo wysoko zarówno w fazie tworzenia serwisu jak i podczas zmian i rozszerzeń dokonywanych w ciągu kilku następnych miesięcy. Infinity Group przygotowała projekt serwisu nadając mu klarowną, elegencką i niebanalną formę, świetnie wyrażającą idee Stowarzyszenia.” – mówi dyrektor wykonawczy PSIK – Dariusz Stola.

http://www.ppea.org.pl
http://www.infinity-group.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top