Infinity Group stawia na PR

Opublikowano: 19 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Infinity Group, agencja marketingu interaktywnego, zamierza wzmocnić własny wizerunek w mediach. Poprzez działania public relations firma będzie popularyzować na rynku własną ofertę, głównie poprzez promowanie case studies i dzielenie się wiedzą ekspercką. Do realizacji planowanych działań Infinity Gruop firma zaprosiła agencję Optimum PR.

Mówi Konrad Kudraszow, dyrektor kreacji i strategii w Infinity Group: „Ostatnie dwa lata były dla naszej agencji okresem umacniania pozycji na rynku. W tym czasie udało nam się z sukcesem realizować poważne przedsięwzięcia marketingowe dla dużych koncernów z różnych branż. Jednocześnie ukształtowaliśmy standardy autorskich rozwiązań informatycznych, które są ważną składową naszych projektów. Teraz jest odpowiedni moment, aby przekonać rynek, że należymy do czołówki agencji zajmujących się e-marketingiem. zarówno z punktu widzenia skali realizowanych projektów, jak i nowatorskiej metodyki podejścia do ich realizacji. Współpraca z agencją PR jest kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy.”

http://www.infinitygroup.pl

Sylwester KozakInfinity Group stawia na PR

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.