Infinity Group uzyskała status RedDot Advanced Partner

Infinity Group, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm marketingu interaktywnego, uzyskała status Zaawansowanego Partnera (RedDot Advanced Partner) od niemieckiego koncernu informatycznego RedDot Solutions. Tym samym wyraźnie zacieśnia się współpraca obu firm na polu wdrożeń zaawansowanych systemów wspomagających komunikowanie się poprzez serwisy internetowe.

Infinity Group współpracuje z RedDot Solutions od ponad roku. Firmy współdziałają w obszarze wdrożeń informatycznych w dużych organizacjach. Na bazie rozwiązań RedDot Solutions Infinity Group buduje i rozwija zaawansowane serwisy internetowe, portale oraz intranety, które odpowiadają za internetowe procesy komunikowania się firm z własnymi partnerami biznesowymi oraz klientami. RedDot Solutions ma w Europie zaledwie kilku partnerów, którzy uzyskali status RedDot Advanced Partner.

Jak podkreśla Mariusz Bednarko, kierownik marketingu Infinity Group, wyniesienie przez firmę RedDot Solutions współpracy na wyższy poziom potwierdza możliwości agencji w zakresie dystrybucji i wdrażania rozwiązań RedDot Solutions. 'Nowy, wyższy status jest dla Infinity Group wyróżnieniem, które kwalifikuje agencję do elitarnego grona europejskich firm, których wiedza i doświadczenie zostały uznane przez RedDot Solutions. Za przyznanym statusem idą fakty: w sierpniu zawarliśmy umowę z telewizyjnym kanałem Polsat Sport na wykonanie i wdrożenia serwisu korporacyjnego. Będzie on oparty na rozwiązaniu wspomagającym zarządzanie treścią RedDot CMS. Niedawno zakończyliśmy pierwszy etap wdrożenia w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Nordea. Prace informatyczne w tym projekcie również wykorzystywały technologię RedDot Solutions. Obecnie, w jednym z największych koncernów spożywczych w Polsce trwają prace wdrożeniowe, o których będziemy informować w najbliższej przyszłości.’ – mówi Mariusz Bednarko.

Mariusz Krukowski, odpowiedzialny za sprzedaż i rozbudowę sieci partnerskiej dla rozwiązań RedDot w Europie Centralnej i Wschodniej pozytywnie ocenia współpracę z nowym strategicznym partnerem. 'Infinity Group jest jedną z tych nielicznych firm marketingu interaktywnego, które obok kreacji duży nacisk kładzie na specjalizację w zakresie technologii informatycznych. W nowoczesnym marketingu interaktywnym obok przejrzystego, pięknego serwisu do dyspozycji firm musi być technologia, która ułatwia zarządzanie treścią, komunikowanie się oraz prowadzenie kampanii informacyjnych i marketingowych. Sukcesy Infinity Group oraz portfel klientów tej firmy pokazują, że są to specjaliści rozumiejący zarówno współczesne oczekiwania najbardziej wymagających klientów, jak również złożoną istotę marketingu interaktywnego.’ – powiedział Mariusz Krukowski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top