Infinity Group z RedDot Solutions

Agencja Infinity Group podpisała umowę partnerską z firmą RedDot Solutions, jednym z producentów systemów do zarządzania środowiskiem serwisów internetowych.

Partnerstwo daje agencji kompetencje w zakresie samodzielnej dystrybucji i wdrażania rozwiązań RedDot, które wspomagają zarządzanie serwisami internetowymi i Intranetem. Infinity Group, która wykorzystuje technologie informatyczne przy realizacji projektów marketingowych zacieśnienie współpracy z RedDot ma istotne znaczenie, bowiem wzbogaca ofertę Infinity Group o wysokiej klasy system CMS. System ten obok funkcji zarządzania informacjami publikowanymi w serwisach internetowych, pozwala samodzielnie tworzyć nawet złożone struktury serwisów, zarządzać prawami dostępu oraz kontrolować obieg informacji wokół tego procesu.

Większość projektów realizowanych przez Infinity Group ukierunkowana jest na dogłębne wykorzystanie możliwości komunikacyjnych i informacyjnych Internetu. Jest to związane z tworzeniem serwisów WWW i Intranetów, których integralną częścią jest system do zarządzania tymi środowiskami. Często wystarcza do tego dowolny system do zarządzania treścią (CMS), jednakże w przypadku złożonych projektów, w ramach których w procesie kształtowania i utrzymywania serwisu bierze udział wiele osób, pracują one w rozproszeniu, niezbędny jest system złożony. Wówczas system musi zapewnić sprawny obieg informacji i zapewnić właściwy przebieg procesów decyzyjnych związanych z redagowaniem, korektą, akceptowaniem i publikowaniem treści.

Grzegorz Perkowski, dyrektor technologii w Infinity Group uważa, że firmy, które coraz aktywniej wykorzystują Internet do celów komunikacji, mają często kłopot z redagowaniem własnych serwisów, zarówno w zakresie samej treści, jak i towarzyszącym jej elementom grafiki. W sytuacjach, kiedy za utrzymanie aktualnej witryny odpowiada coraz więcej osób, nie zawsze znają one techniki programowania, czy choćby język HTML, problem szybkiego i łatwego zarządzania treścią się zdecydowanie nasila. Dla firmy, która wdraża kompleksowe rozwiązania wykorzystujące Internet zapewnienie Klientom możliwości w tym zakresie jest bardzo istotne. RedDot CMS pomaga osobom nie mającym wiedzy informatycznej w zarządzaniu serwisami, ale również umożliwia kontrolowanie procesu redakcyjnego, w którym treści powstają, następnie są korygowane, akceptowane i publikowane przez różne osoby – także w trybie zdalnym.

Z rozwiązań RedDot korzysta na świecie łącznie ponad tysiąc dwieście organizacji w niemal wszystkich branżach, natomiast liczba samych wdrożeń aplikacji przekroczyła trzy i pół tysiąca. Liczby te plasują firmę w światowej czołówce producentów systemów klasy CMS. Mówi Mariusz Krukowski, Sales Manager Central & Eastern Europe w RedDot: „nasze rozwiązania są sprzedawane w kooperacji z wieloma firmami na całym świecie. Przyznajemy partnerstwo firmom, które na stałe zatrudniają kadrę realizującą projekty WWW oraz mają na swoim koncie samodzielnie projekty Internetowe, a także Intranetowe. Infinity Group regularnie realizuje prace, których ważnym elementem jest komunikowanie w kanale Internetowym. Wierzę, że nasze partnerstwo przyniesie już wkrótce bardzo wyraźne korzyści obydwu stronom”

http://www.reddot.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top