INFOR uruchamia portal dla kadrowców

19 stycznia rusza portal skierowany do specjalistów ds. kadr i płac w całym kraju w nowej, odświeżonej wersji. Pod adresem kadry.infor.pl spółka INFOR Ekspert udostępnia poszerzone zasoby merytoryczne i funkcjonalne narzędzia dla profesjonalistów.

Użytkownik otrzymuje możliwość korzystania z  około 6000 tysięcy artykułów z  zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń, zarządzania zasobami ludzkimi.  Kadry.infor.pl  także dostęp do bazy kilkuset orzeczeń. Dodatkowym atutem jest dostęp do opracowań książkowych w formacie PDF, oraz możliwość zadawania pytań najlepszym ekspertom w Polsce. Dostęp do zasobów jest płatny. Abonament w pierwszym miesiącu promocyjnym wynosi symboliczną złotówkę (1zł +22% VAT), zaś abonament kwartalny wynosi 185,00 zł netto.

Zdaniem twórców portal ma być miejscem, gdzie znajdą się zarówno krótkie porady odnoszące się do konkretnych przypadków, jak i wyczerpujące opracowania zagadnień dotyczących m.in. urlopów, czasu pracy, rent i emerytur, wynagrodzeń. Autorami porad są najlepsi w Polsce eksperci specjalizujący się w prawie pracy, ubezpieczeniach
i podatkach. Gwarancją jakości serwisu jest również ponad 20-letnie doświadczenie w przygotowywaniu informacji fachowych wydawnictw holdingu INFOR PL S.A.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top