Informacja biznesowa na stronach INFOR.pl

Opublikowano: 21 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal prawno-gospodarczy INFOR.pl (będący własnością Grupy Wydawniczej INFOR, wydawcy m.in. „Gazety Prawnej”) rozpoczął współpracę z firmą Kompass Polska. Dzięki temu od kwietnia korzystający z portalu INFOR.pl mają dostęp do rozbudowanej bazy informacji biznesowej o firmach z całego świata.

System Kompass jest przeznaczony dla firm sektora B2B. Jest adresowany do firm, które działają na rynkach międzynarodowych, także na rynku Unii Europejskiej. To szansa na promocję polskich firm w Europie oraz na pozyskanie nowych partnerów handlowych. System umożliwia firmom prezentację własnych produktów i usług, a także wyszukiwanie interesujących ofert handlowych.

W bazie można znaleźć m.in. informacje o produktach i adresy dotyczące 1,8 miliona firm z 75 krajów. Dane są opisywane za pomocą systemu klasyfikacji, zawierającego ponad 50 000 produktów i usług.

Dostęp do podstawowych informacji o firmach zarejestrowanych w systemie jest bezpłatny. Z pełnych danych można korzystać po wykupieniu płatnego dostępu.

Baza informacji biznesowych o firmach jest dostępna z głównej strony portalu INFOR.pl (dział Narzędzia)

http://www.kompass.infor.pl

Sylwester KozakInformacja biznesowa na stronach INFOR.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.