Informacja biznesowa na stronach INFOR.pl

Portal prawno-gospodarczy INFOR.pl (będący własnością Grupy Wydawniczej INFOR, wydawcy m.in. “Gazety Prawnej”) rozpoczął współpracę z firmą Kompass Polska. Dzięki temu od kwietnia korzystający z portalu INFOR.pl mają dostęp do rozbudowanej bazy informacji biznesowej o firmach z całego świata.

System Kompass jest przeznaczony dla firm sektora B2B. Jest adresowany do firm, które działają na rynkach międzynarodowych, także na rynku Unii Europejskiej. To szansa na promocję polskich firm w Europie oraz na pozyskanie nowych partnerów handlowych. System umożliwia firmom prezentację własnych produktów i usług, a także wyszukiwanie interesujących ofert handlowych.

W bazie można znaleźć m.in. informacje o produktach i adresy dotyczące 1,8 miliona firm z 75 krajów. Dane są opisywane za pomocą systemu klasyfikacji, zawierającego ponad 50 000 produktów i usług.

Dostęp do podstawowych informacji o firmach zarejestrowanych w systemie jest bezpłatny. Z pełnych danych można korzystać po wykupieniu płatnego dostępu.

Baza informacji biznesowych o firmach jest dostępna z głównej strony portalu INFOR.pl (dział Narzędzia)

http://www.kompass.infor.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry