Informacje NetBiznes.com w Videotel1 oraz Videotel5

Serwis NetBiznes.com podjął współpracę w zakresie dystrybucji informacji na temat nowinek w sieci ze stacjami telewizyjnymi Polonia1 oraz Tele5. Informacje będą pojawiały się w teletekscie obu kanałów na stronie 137.

Wiadomości serwisu będą oparte na dziale InfoCenter wortalu. NetBiznes.com tworzy swoje wiadomości we współpracy z najbardziej obiektywnymi źródłami informacji, tj. serwis prasowy netPR.pl, portal branży IT 4Press.pl i wieloma innymi.

– Dzięki współpracy z NetBiznes.com nasze strony teletekstowe Videotel1 i Videotel5 zostaną poszerzone o wiadomości ze świata Internetu, które z pewnością zainteresują widzów Tele 5 i Polonii 1 – powiedziała Monika Zeman, nadzorująca serwisy teletekstowe obu stacji.

– Myślę, że to początek naszej współpracy z Tele5 oraz Polonia1. Internet jest potężnym medium, które rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu możemy zauważyć coraz większą integrację mediów tradycyjnych z możliwościami jakie daje Internet – dodał Tomasz Rogalski, Red. Nacz. NetBiznes.com.

http://www.NetBiznes.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry