Informacje NetBiznes.com w Videotel1 oraz Videotel5

Opublikowano: 14 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis NetBiznes.com podjął współpracę w zakresie dystrybucji informacji na temat nowinek w sieci ze stacjami telewizyjnymi Polonia1 oraz Tele5. Informacje będą pojawiały się w teletekscie obu kanałów na stronie 137.

Wiadomości serwisu będą oparte na dziale InfoCenter wortalu. NetBiznes.com tworzy swoje wiadomości we współpracy z najbardziej obiektywnymi źródłami informacji, tj. serwis prasowy netPR.pl, portal branży IT 4Press.pl i wieloma innymi.

– Dzięki współpracy z NetBiznes.com nasze strony teletekstowe Videotel1 i Videotel5 zostaną poszerzone o wiadomości ze świata Internetu, które z pewnością zainteresują widzów Tele 5 i Polonii 1 – powiedziała Monika Zeman, nadzorująca serwisy teletekstowe obu stacji.

– Myślę, że to początek naszej współpracy z Tele5 oraz Polonia1. Internet jest potężnym medium, które rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu możemy zauważyć coraz większą integrację mediów tradycyjnych z możliwościami jakie daje Internet – dodał Tomasz Rogalski, Red. Nacz. NetBiznes.com.

http://www.NetBiznes.com

Sylwester KozakInformacje NetBiznes.com w Videotel1 oraz Videotel5

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.