Informacje za darmo dla 20.000 użytkowników

Ponad 20 000 użytkowników czyta każdego dnia wiadomości na serwisach, które zamieszczają informacje eGospodarka.pl. Obecnie wiadomości z eGospodarka.pl pojawiają się na ponad pięćdziesięciu serwisach. Należą do nich między innymi portale regionalne oraz liczne witryny biznesowe i webmasterskie.

Duże zainteresowanie wiadomościami publikowanymi przez eGospodarka.pl oraz sugestie użytkowników doprowadziły do rozbudowy działu newsów o dwie nowe sekcje – Telekomunikacja oraz Raporty i prognozy. Planowany jest także bardziej intensywny rozwój działu publicystycznego.

– Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany przypadną do gustu naszym czytelnikom – mówi Beata Szkodzin, szef projektu eGospodarka.pl – serdecznie zapraszamy webmasterów i właścicieli witryn do korzystania z naszych newsów. Usługa jest bezpłatna, dostępna dla wszystkich i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Nie wymaga też zaawansowanych umiejętności programistycznych czy webmasterskich – kod jest generowany automatycznie i wystarczy później umieścić go w źródłowym kodzie HTML strony.

http://www.egospodarka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top