Informacje za darmo dla 20.000 użytkowników

Opublikowano: 5 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ponad 20 000 użytkowników czyta każdego dnia wiadomości na serwisach, które zamieszczają informacje eGospodarka.pl. Obecnie wiadomości z eGospodarka.pl pojawiają się na ponad pięćdziesięciu serwisach. Należą do nich między innymi portale regionalne oraz liczne witryny biznesowe i webmasterskie.

Duże zainteresowanie wiadomościami publikowanymi przez eGospodarka.pl oraz sugestie użytkowników doprowadziły do rozbudowy działu newsów o dwie nowe sekcje – Telekomunikacja oraz Raporty i prognozy. Planowany jest także bardziej intensywny rozwój działu publicystycznego.

– Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany przypadną do gustu naszym czytelnikom – mówi Beata Szkodzin, szef projektu eGospodarka.pl – serdecznie zapraszamy webmasterów i właścicieli witryn do korzystania z naszych newsów. Usługa jest bezpłatna, dostępna dla wszystkich i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Nie wymaga też zaawansowanych umiejętności programistycznych czy webmasterskich – kod jest generowany automatycznie i wystarczy później umieścić go w źródłowym kodzie HTML strony.

http://www.egospodarka.pl

Sylwester KozakInformacje za darmo dla 20.000 użytkowników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.