InFoScore Polska udostępni dane zagranicznych podmiotów

Opublikowano: 7 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od lipca br. roku InFoScore Polska Sp. z o. o. będzie oferować dostęp do bazy danych o zobowiązaniach finansowych ponad 8 milionów osób fizycznych i ponad pół miliona firm z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

InFoScore Polska udostępni również bazę adresową z tych rynków, weryfikowaną na bieżąco m.in. z Deutsche Post. Dane w bazach InFoScore dotyczą podmiotów działających niemal we wszystkich sektorach gospodarki oraz konsumentów – klientów firm telekomunikacyjnych, sieci handlowych, agencji pośrednictwa kredytowego, firm ubezpieczeniowych, dostawców energii itp. Poza udostępnianiem prostej informacji gospodarczej InFoScore zaoferuje także dodatkowe usługi z zakresu zarządzania informacją i wspomagania procesów decyzyjnych.

„Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna dla eksporterów oraz firm nastawionych na obsługę podmiotów zagranicznych. Dzięki dostępowi do baz danych Grupy InFoScore udostępnimy bowiem wiarygodną informację o potencjalnych klientach i kontrahentach z rynków zachodnich – wartość nie do przecenienia na obecnym etapie budowy naszych relacji gospodarczych z partnerami zagranicznymi. To z kolei pozwoli im na zwiększenie efektywności prowadzenia działalności gospodarczej” – mówi Marcus Lengnick, prezes InFoScore Polska Sp. z o. o.

http://www.infoscore.pl

Sylwester KozakInFoScore Polska udostępni dane zagranicznych podmiotów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.