Infovide audytorem wdrożenia w Wavin Metalplast Buk i Arot Polska

Firma Infovide przeprowadziła audyt wdrożenia systemu Microsoft Business Solution Axapta w Wavin Metalplast Buk. Projekt trwał dwa lata. Został zakończony w 2004 roku.

Infovide zapewniła pomoc w zbudowaniu formalnej organizacji struktur projektowych dla implementacji systemu. Prowadząc audyt, konsultanci Infovide zidentyfikowali czynniki ryzyka wdrożenia całego systemu i odpowiednio wczesnego reagowania na zagrożenia związane z powodzeniem wdrożenia. Ponadto na bieżąco doradzali przy kwestiach spornych w trakcie implementacji.

Wdrożenie systemu zgodnie z przyjętymi przez Zarząd firmy Wavin założeniami było możliwe dzięki pełnemu zaangażowaniu Zespołu Wdrożeniowego prowadzonego przez Macieja Richtera i Roberta Zięcika. Determinacja w terminowym i zgodnym z przyjętym systemem zapewnienia jakości wykonywaniu zadań pozwoliła na produkcyjne uruchomienie systemu Axapta od stycznia 2004 w pełnym, założonym zakresie, zarówno w centrali firmy w Buku, jak i we wszystkich oddziałach na terenie całej Polski oraz w firmie powiązanej – Arot Polska – stwierdził Piotr Kuboszek, audytor projektu ze strony Infovide.

Celem wynajęcia zewnętrznej firmy doradczej było podniesienie naszego poziomu bezpieczeństwa. Przy tak dużym projekcie, jakim jest wdrożenie całego nowego systemu ERP, niepowodzenie nawet części zadań może mieć bardzo kosztowne konsekwencje. Dzięki sprawnemu zarządzaniu projektem zakończyliśmy prace w założonym czasie i budżecie. Konsultanci z Infovide pomogli uniknąć ryzyka związanego z projektem, a poprzez transfer wiedzy, który był wartością dodaną, przygotowali nasz zespół do lepszego prowadzenia projektów w przyszłości – powiedział Maciej Richter, koordynator projektu w WMB.

http://www.infovide.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry