Infovide i Cisco Systems dla administracji publicznej

Firma konsultingowa Infovide i producent urządzeń sieciowych Cisco Systems podpisały umowę partnerską w zakresie świadczenia usług dla sektora publicznego. Współpraca w obszarze e-government, pozwoli obu firmom oferować nowoczesne rozwiązania dla polskiej administracji..

Podpisanie umowy o współpracy jest kolejnym krokiem Cisco Systems w budowaniu silnej pozycji w obszarze elektronicznych usług w polskiej administracji (e-government). Z rozwiązań firmy korzystają oddziały sektora publicznego za Oceanem i w krajach Europy Zachodniej.

– Infovide od wielu lat aktywnie wspiera polską administrację publiczną, realizując ideę e-government. Cisco Systems zależało na pozyskaniu silnego i doświadczonego partnera, który zna specyfikę polskiego rynku oraz zrealizował wiele złożonych projektów. Dzięki temu udało się nam stworzyć kompleksową ofertę dla sektora publicznego, łączącą wiedzę merytoryczną Infovide z nowoczesnymi rozwiązaniami Cisco Systems – powiedział Przemysław Kania, – . sektora publicznego i klientów korporacyjnych, Cisco Systems.

Współpraca z polską administracją jest nowym elementem strategii Cisco. Infovide jako firma o ugruntowanej pozycji na tym rynku ma doradzać i wspierać projekty Cisco, m.in. opracowywać koncepcję działań i zakres prac wdrożeniowych.

– Jako niezależny ekspert współpracujemy z wieloma partnerami. Dzięki umowie z Cisco Systems możemy zaoferować naszym klientom nowe produkty i rozwiązania, zyskując jednocześnie dostęp do najlepszych praktyk naszego partnera, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań e-goverment na świecie. – dodaje Marcin Mińkowski, Zastępca Dyrektora Biura Współpracy Międzynarodowej w Infovide S.A.

http://www.infovide.pl

http://www.cisco.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry