Infovide organizuje seminarium nt. inżynierii oprogramowania

Opublikowano: 8 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Infovide organizuje seminarium „Proces produkcyjny – lekarstwo na chroniczną niewydolność inżynierii oprogramowania” w dn. 19 marca br. w siedzibie firmy.

Podczas seminarium eksperci przedstawią najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania składające się na racjonalny proces produkcyjny. Zaprezentują model CMM-SW (Capability Maturity Model for Software) służący do oceny dojrzałości organizacji w zakresie wytwarzania lub zamawiania oprogramowania, a także zasady produkcji iteracyjnej, modelowania wizualnego, ciągłej kontroli jakości, zarządzania wymaganiami i zmianami.

„Efektywny menedżer powinien zadać sobie pytanie: czy stać firmę na przebywanie w stanie chronicznej choroby” Czy koszt produkowania systemów złej jakości, przekraczania terminów i budżetu nie jest znacznie wyższy niż koszt wdrożenia systematycznego procesu produkcyjnego. Na takie i podobne pytania będziemy odpowiadać podczas seminarium” – powiedział Michał Śmiałek, konsultant Infovide.

Seminarium adresowane jest do menedżerów związanych z produkcją lub zamawianiem oprogramowania, kierowników projektów informatycznych, dyrektorów działów informatyki, architektów systemów informatycznych, inżynierów procesów oraz wszystkich zainteresowanych systematycznym procesem produkcyjnym w dziedzinie inżynierii oprogramowania.

http://www.infovide.pl

Sylwester KozakInfovide organizuje seminarium nt. inżynierii oprogramowania

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.