Infovide realizuje projekt dla Wavin Metalplast-Buk

Opublikowano: 24 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Infovide S.A. dokonała przebudowy zasilania Hurtowni Danych w firmie Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o. Projekt był realizowany w związku z wymianą systemu Concorde XAL na system Microsoft Business Solutions Axapta.

Celem projektu było całkowite przebudowanie systemu zasilania dla funkcjonującej od ok. 5 lat Hurtowni Danych w trakcie trwania migracji do nowego systemu ERP. Głównym założeniem było utrzymanie ciągłości dostępu do danych gromadzonych przez HD i zapewnienie poprawności raportów generowanych przy pomocy systemu raportowego. W lutym 2004 zakończone zostały prace w modułach Sprzedaż
i Receptury. W zakres projektu wchodziło także zapewnienie współpracy
z wykorzystywanym przez Wavin MB Systemem Prognozowania Sprzedaży.

Projekt został zrealizowany zgodnie z przyjętymi założeniami. „Efekt ten został osiągnięty dzięki ścisłej współpracy zespołu projektowego złożonego z pracowników Infovide, użytkowników Hurtowni Danych oraz pracowników działu IT.” – mówi Robert Zięcik Kierownik działu IT. Czynnikami wpływającymi na przebieg projektu było nałożenie się prac związanych z rozpoczęciem pracy w nowym systemie ERP oraz jednoczesne zakończenie roku finansowego Wavin Metalplast-Buk.

http://www.infovide.pl

Sylwester KozakInfovide realizuje projekt dla Wavin Metalplast-Buk

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.