Inicjatywa Microsoft i APN Promise

Od kilku lat APN Promise pomaga Microsoft przy realizacji Inicjatywy dla Producentów Oprogramowania w Polsce. W tegorocznej, rozpoczętej już edycji swój udział zgłosiło ponad 100 firm.
Ze względu na błyskawiczny postęp informatyki, dla programistów bardzo istotne jest wykorzystanie najnowszych technologii w środowisku programistycznym podczas pracy.

W trakcie tworzenia oprogramowania informatycy muszą korzystać z najnowszych narzędzi producentów. Ma to kluczowe znaczenie dla skrócenia czasu produkcji oprogramowania, a tym samym – dla jego późniejszej przydatności. Możliwość jednorazowego zakupu całego warsztatu programistycznego przy zachowaniu niewielkich kosztów inwestycji ma z kolei duże znaczenie dla obniżenia ogólnych kosztów tworzenia aplikacji.

Wszystkie te czynniki zostały wzięte pod uwagę przez korporację Microsoft podczas tworzenia Inicjatywy .Net dla Producentów Oprogramowania, która ma na celu pomoc niezależnym firmom tworzącym programy komputerowe.

Wszyscy niezależni producenci mogą skorzystać z zalet programu stworzonego specjalnie z myślą o nich. Mają za zadanie zgłosić projekt oprogramowania, jaki chcą wykonać podczas trwania edycji. W zamian mogą wyposażyć lub rozszerzyć swój warsztat programistyczny kupując narzędzia Microsoft po bardzo atrakcyjnej cenie, korzystać z bezpłatnej, zaawansowanej pomocy technicznej. Mają też możliwość zakupu rozprowadzanych przez APN Promise wydawnictw Microsoft Press z 25% rabatem. Dwie osoby z firmy zgłaszającej swój udział mogą wziąć udział w warsztatach w Microsoft.Net Competence Center. Wszyscy producenci, którzy ukończą produkcję aplikacji w terminie otrzymają wsparcie marketingowe Microsoftu przy jej wprowadzeniu na rynek. Dla najlepszych firm biorących udział w Inicjatywie .Net przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wśród pierwszych 20-tu firm, które zgłosiły się do Inicjatywy losowana jest nagroda w postaci udziału w konferencji TECHED. W tegorocznej edycji przypadła firmie BSS z Katowic.

W ramach Inicjatywy sprzedanych zostało prawie 200 licencji MSDN Universal i ponad 70 licencji MS Visual Studio .NET Enterprise Architect, jako wyposażenie warsztatu pracy programistów z firm biorących udział w programie.
Zakończenie Inicjatywy i rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą aplikację – w czerwcu 2003

http://www.promise.com.pl/msdn/asp/inicjatywa.asp

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top