iNKubator: ponad 230 zgłoszeń na startupy!

Opublikowano: 22 czerwca 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: ,

Od startu iNKubatora, o którym pisaliśmy już w kwietniu, do dziś spłynęło już 238 zgłoszeń na realizację projektów internetowych pod okiem NK.pl.

Aktualnie trwa analiza wniosków, okres „preinkubacji” dla najciekawych projektów rozpocznie się już 16. lipca. W etapie tym autorzy będą mogli nie tylko dopracowywać projekt, ale przede wszystkim korzystać z wiedzy mentorów skupionych w iNKubatorze.

iNKubator: ponad 230 zgłoszeń na startupy! 1

Liczyliśmy, że (…) liczba zgłoszeń do iNKubatora może dojść do 150. Okazało się, że przesłanych wniosków było znacznie więcej! Co ważniejsze, zgłaszane pomysły są naprawdę dobre i nie będzie łatwo wybrać te najlepsze. Cieszy nas, że większość projektów koncentruje się na społecznościach internetowych oraz eCommerce – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Partnerami iNKubatora są: Nokia, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Radio Luz, Startup Weekend i Brand 24. Honorowy patronat nad programem objęło Miasto Wrocław.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie inkubator.nk.pl.

Sylwester KozakiNKubator: ponad 230 zgłoszeń na startupy!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.