Inspiracje w kolorze biznesu w internecie

Wystartowała strona internetowa audycji Inspiracje w kolorze biznesu. Program emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 10.00 na antenie Radia Kolor.

Nowy program radiowy Inspiracje w kolorze biznesu stworzony i prowadzony na antenie Radia Kolor przez Annę Kotowską doczekał się swojej odsłony w internecie. Nowy serwis internetowy pod adresem www.inspiracje.fm stworzony jest na podobieństwo bloga, gdzie osoby prowadzące informują o nowych wydarzeniach i zapowiadają kolejnych gości. Każdy z wpisów użytkownicy mogą komentować. Na stronie znajdziemy także listę odwiedzających program gości z krótkimi informacjami o nich, a także informacje o prowadzonych na antenie konkursach.

Kreację strony internetowej oraz logo audycji przygotowała agencja reklamowa Swiift.

Inspiracje w kolorze biznesu to lekki program biznesowy, w którym kobiety przedsiębiorcze opowiadają o swoim życiu zawodowym i biznesie.

www.inspiracje.fm

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry