Inspirujący Netcamp o e-biznesie

Już w czwartek 27 lutego o godz. 18 Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie, którego tematem będzie e-commerce. 

netcamp_logoPokażemy jak wykorzystać potencjał API przy rozwijaniu własnych usług. Wyjaśnimy jak chronić swoją markę w sieci i odzyskać domenę internetową. A na koniec opowiemy jak w praktyce wdrożyć marketing automation na przykładzie ciekawych case studies – zachęcają organizatorzy.

Tak natomiast przedstawia się plan wystąpień:

1. Potencjał API w e-commerce – Przemek Basiak, IAI

Prezentacja pokaże jak API podnosi wartość usługi, która je udostępnia a często jest niezbędne do jego istnienia, zwłaszcza w e-commerce. Zobaczymy też jak można wykorzystać API do rozwijania i tworzenia własnych produktów. Przemek udowodni że API nie jest takie straszne jak je malują…

2. Jak odzyskać domenę i chronić markę w e-biznesie – Rafał Malujda

Nazwa domeny internetowej, będąca nazwą firmy lub produktu, ma kluczowe znaczenie w e-biznesie. Od strony technicznej łatwo ją zarejestrować, jednak wiele wysiłku należy włożyć aby ją odzyskać lub obronić się przed jej przejęciem. Nie można zapomnieć także o tym, że nazwa domeny funkcjonuje obok innych form zabezpieczenia nazw, współtworząc szerszy system prawnej ochrony. Rafał opowie o procedurach w zakresie sporów domenowych oraz o innych formach prawnych zabezpieczenia nazwy firmy i produktu w e-biznesie.

3. Marketing Automation w praktyce – jak zacząć i czego się spodziewać? – Tomasz Kryk, Sendingo/Divante

Marketing Automation to ostatnio bardzo modny trend w działaniach e-mail marketingowych, warto jednak zastanowić się kiedy warto zainwestować w działania MA i od których zacząć. Tomek pokaże w prezentacji ciekawe przykłady i wybrane case studies.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym miejscu klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty.

Aby wziąć udział w spotkaniu Netcamp wymagana jest rejestracja. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry