Instalsystem.pl partnerem Money.pl

Opublikowano: 23 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Instalsystem.pl portal branży budowlano-instalacyjnej, został partnerem Money.pl. Współpraca między portalami obejmuje dostarczanie wiadomości merytorycznych przez Instalsystem.pl do nowego działu REMONTY w kategorii NIERUCHOMOŚCI na serwisie Money.pl

Serwis Money.pl docenił potencjał Instalsystem.pl, jako branżowej platformy łączącej w sobie informacje poradnikowo-techniczne z handlowymi. Dodatkowym atutem portalu, wskazanym przez Money.pl jest możliwość dokonania zakupów produktów instalacyjnych takich jak: kotły grzewcze, grzejniki, osprzęt grzewczy, pompy cyrkulacyjne, sterowniki, regulatory temperatury, armatura sanitarna, wentylatory, klimatyzatory, nawilżacze oraz wiele innych.

– Współpraca Instalsystem.pl z czołowym portalem finansowym w Polsce, jakim jest Money.pl w zakresie dostarczania aktualnych informacji technicznych, jak i handlowych odnośnie produktów z grupy ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji oraz armatury sanitarnej jest dla nas bardzo ważna – mówi właściciel portalu Instalsystem.pl, Marek Wachelka. – Dzięki niej, mamy możliwość zaprezentowania użytkownikom serwisu Money.pl, artykułów, porad, rozwiązań technicznych, a także oferty sklepów działających w ramach naszego pasażu, specjalizujących się w ogrzewnictwie, armaturze łazienkowej, wentylacji i klimatyzacji. Natomiast użytkownicy serwisu finansowego uzyskują dostęp do aktualnych ofert handlowych z branży budowlano-instalacyjnej. Dodatkową korzyścią dla użytkowników Money.pl, wynikającą z współpracy z naszym portalem jest możliwość uzyskania doradztwa technicznego oraz wynegocjowania atrakcyjnej ceny za poszczególne produkty – dodaje.

Informacje merytoryczne, jak i handlowe dostarczane przez Instalsystem.pl do działu Nieruchomości portalu Money.pl doskonale wpisują się w komplementarność usług oferowanych przez ten serwis. Internauci korzystający z treści w nim zawartych, w jednym miejscu uzyskują dostęp do ofert kredytów mieszkaniowych, projektów domów, produktów instalacyjnych oraz wykończeniowych.

Posiadana przez Instalsystem.pl szeroka baza merytoryczna, opracowywana przy współpracy z czołowymi miesięcznikami branżowymi m.in. Magazyn Instalatora, Chłodnictwo i Klimatyzacja czy też Polski Instalator, jest gwarancją, iż informacje prezentowane na stronach Money.pl reprezentują wysoki poziom profesjonalizmu.

Bardzo istotnym elementem współpracy rozpoczętej z początkiem tegorocznej jesieni jest wzajemne udostępnienie powierzchni reklamowej. Działania crosspromocyjne partnerów mają dodatkowo wzmocnić prezentację zamieszczanych informacji.

www.instalsystem.pl

Hanna LaskowskaInstalsystem.pl partnerem Money.pl

Podziel się!

O autorze

hania