Instant Company nowy serwis internetowy

Opublikowano: 11 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Grupa Lakron uruchomiła przebudowany serwis internetowy oferty Instant Company. Na nowych stronach został umieszczony kalkulator, za pomocą którego można szybko i wygodnie skomponować pakiet pożądanych usług i wyliczyć jego koszt. Przedstawiono także przykładowe pakiety usług dedykowane przedsiębiorcom w zależności od rodzaju prowadzonej działalności; case studies, które obrazują praktyczne zastosowania proponowanych rozwiązań oraz szczegółowe porównanie kosztów prowadzenia działalności przy przyjęciu różnych strategii działania.

Instant Company to nowa filozofia działania polegająca na połączeniu wszystkich usług outsourcingowych niezbędnych do funkcjonowania firmy w ramach jednej platformy biznesowej. W skład pakietów wchodzą doradcze usługi outsourcingowe: księgowość, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne i wsparcie IT oraz wyposażone biura klasy A w jedno, dwu lub trzyosobowych pokojach wraz z obsługą recepcyjną, sekretarską i telekomunikacyjną (serviced offices). Pomieszczenia standardowo wyposażone są m.in. w meble, sprzęt komputerowy oraz stałe łącze do Internetu. Zarówno wynajmowane biura jak i spółki świadczące usługi doradcze mieszczą się zawsze w tym samym budynku bądź kompleksie biurowym. Unikalność tej oferty polega na połączeniu wszystkich usług outsourcingowych w ramach jednej platformy biznesowej zlokalizowanej w tym jednym miejscu.

http://www.instantcompany.pl

Sylwester KozakInstant Company nowy serwis internetowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.