Instant Company startuje w lutym

Opublikowano: 28 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z początkiem lutego b.r. roku Grupa Lakron wprowadza na polski rynek ofertę biznesową pod nazwą Instant Company (IC). Jest to pakiet usług oparty na całkowicie nowej filozofii biznesu, zbudowany w ramach zintegrowanej platformy usług outsourcing’owych. Stworzona przez Lakron idea polega na świadczeniu usług pełnego wsparcia doradczo-administracyjnego dla biznesu w jednym miejscu będącym również siedzibą firmy klienta. Dla podkreślenia specyfiki i istoty produktu jego twórcy określają go mianem efficient insourcing.

W skład pakietów IC wchodzą biura klasy A w jedno, dwu lub trzyosobowych modułach wraz z obsługą recepcyjną, sekretarską i telekomunikacyjną (serviced offices). Pomieszczenia standardowo wyposażone są m.in. w meble, sprzęt komputerowy oraz łącze dostępu do Internetu. W skład pakietów wchodzą również dopełniające usługi outsourcing’owe: księgowość, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne i wsparcie IT. Zarówno wynajmowane biura jak i spółki świadczące usługi dopełniające mieszczą się zawsze w tym samym budynku.

Centra Instant Company (CIC) zostają w pierwszej fazie uruchomione w dwóch warszawskich biurowcach: Taurus przy ul. Domaniewskiej 41 (Mokotów Business Park) oraz Kaskada przy Al. Jana Pawła II 12. Klienci CIC mogą także korzystać z multimedialnych sal konferencyjnych oraz dodatkowych usług biurowych i logistycznych.

Koncentracja podstawowych dla każdej firmy usług w ramach jednej oferty outsourcing’owej, realizowanej w tym samym miejscu, jest korzystną alternatywą dla tradycyjnego sposobu prowadzenia przedsiębiorstwa. Platforma IC pozwala także na ograniczenie kosztów działalności przy jednoczesnym zachowaniu bieżącej kontroli nad działaniem firmy.

http://www.instantcompany.pl

Sylwester KozakInstant Company startuje w lutym

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.