Inteligo dla rowerzystów

Opublikowano: 16 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Konto Inteligo wprowadza ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta, wszechstronną polisę, która zapewnia ochronę zarówno cyklisty jak i jego roweru.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest pierwszą tego typu usługą dostępną przez Internet, składa się z 4 części składowych – ubezpieczeń: od następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia bagażu podróżnego, casco roweru.
Warunkiem zawarcia umowy jest wybór min. ubezpieczenia OC i NNW. W zależności od potrzeb klienta ubezpieczenie może obejmować swoim zakresem obszar Polski lub cały świat. Umowa może być zawarta na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

– Oferując tego typu usługę wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy są ludźmi aktywnymi, ceniącymi sobie wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu. Dzięki temu ubezpieczeniu, szybko i wygodnie mogą zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. – mówi Jarosław Augustowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Produktami.

Ubezpieczenie Bezpieczny Rowerzysta jest już szóstym produktem ubezpieczeniowym oferowanym posiadaczom konta Inteligo we współpracy z Grupą PZU S.A.

Równocześnie Inteligo wprowadza też nowe ubezpieczenie – Ubezpieczenie budynków i lokali mieszkalnych nie związanych z działalnością gospodarczą.
Ubezpieczenie kierowane jest do osób fizycznych, będących właścicielami lub posiadaczami budynków (nie dotyczy gospodarstw rolnych) lub lokali mieszkalnych.

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakInteligo dla rowerzystów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.