Intentia wdraża system Movex w firmie Halfen

Opublikowano: 7 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firmy Intentia Polska oraz Halfen Produkcja i Halfen-Deha poinformowały o rozpoczęciu wdrożenia systemu Movex Collaboration Applications. Rozwiązanie wesprze działalność obu firm w wielu obszarach, takich jak: finanse, zaopatrzenie, produkcja, planowanie zapasów, sprzedaż i dystrybucja. Implementacją zostaną objęte spółka Halfen Produkcja z zakładem produkcyjnym w Nowych Skalmierzycach oraz spółka zajmująca się dystrybucją produktów Halfen-Deha z siedzibą w Poznaniu.

„Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu Movex, by usprawnić proces planowania i zwiększyć wydajność” podkreśla Przemysław Szut, Kierownik Działu Logistyki w Halfen Produkcja. „Dzięki systemowi zwiększymy efektywności dostaw i podwyższymy poziom obsługi naszych klientów” dodaje.

Z systemu Movex będzie docelowo korzystać 50 użytkowników. Implementacja rozpoczyna się w sierpniu i potrwa do grudnia 2003 roku.

http://www.intentia.pl

Sylwester KozakIntentia wdraża system Movex w firmie Halfen

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.