Inter Cars z Fild.NET

Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – rozpoczęła współpracę z Inter Cars.
W następstwie podpisanej umowy, Fild.NET rozpoczął w połowie czerwca br. wdrożenie w Inter Cars S.A. platformy Microsoft Office SharePoint Server 2007 (SPS 2007). Projekt podzielony jest na kilka etapów. W właśnie rozpoczętym, pierwszym etapie projektu zostanie stworzony na bazie SPS 2007 portal intranetowy. Ma on pełnić funkcję centralnego i łatwo dostępnego dla pracowników miejsca, w którym mieści się cała wiedza firmy. Następnym krokiem będzie praca nad HelpDeskiem – systemem automatycznego generowania odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników systemu.

„Rozbudowana struktura organizacyjna Inter Cars, na którą składa się obecnie 90 filii w kraju i 15 za granicą sprawia, że niezwykle istotne stało się stworzenie spójnego systemu zarządzania wiedzą, zapewniającego łatwy dostęp do informacji wszystkim naszym pracownikom. Microsoft Office SharePiont Server 2007 oferuje narzędzia, dzięki którym te wymagania mogą być w pełni spełnione. Wykorzystując doskonale wszystkim znany pakiet Office 2003, zapewniając dostęp do centralnego zasobu danych za pomocą przeglądarki Internet Explorer i umożliwiając połączenia z nim nawet poza miejscem pracy, rozwiązanie to daje szanse na znaczne zwiększenie efektywności obiegu informacji w organizacji” – powiedział Kamil Gozdek, Manager Projektu w Inter Cars S.A.

www.fild.net.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top